Родители и деца

Како дознавте за форумот Родители и деца?

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Tanja_Koko on 23.07.09 12:52

barav na internet za plodot vo 12-ta nedela i eve me Smile
avatar
Tanja_Koko
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 35
Локација : Veles
Поени : 15503
Registration date : 2009-07-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by twins_ on 24.07.09 22:38

Сосема случајно преку google[/i]
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 41
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 15843
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by tosedance on 25.07.09 17:26

Pisete ni kako doznavte za forumot...[/quote] hihi doznav od rodnina od skopje ona me upati
avatar
tosedance
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 38
Локација : veles
Поени : 15494
Registration date : 2009-07-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by EckaGj on 25.07.09 17:59

Jас prebaruvav za prsteni i burmi, i slucajno go najdob forumot.Super e.Go preporacuvam
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 37
Локација : Скопје
Поени : 15909
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Mother on 29.07.09 18:40

Slucajno barav nesto na net , nekolku dena go nabljuduvav forumot, mi bese interesen , dosta korisni informacii najdov i resiv da se zaclenam
avatar
Mother
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 33
Локација : Macedonia
Поени : 15479
Registration date : 2009-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Layla on 30.07.09 7:50

srculence напиша:Slucajno prebaruvav nesto po net vo vrska so bremenost i taka go najdov sajtot.Ima interesni i poucni mislenja.Super e...
da ne se povtoruvame Very Happy isto i jas Very Happy najdobar sajt e Very Happy

Layla
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 88
Age : 32
Локација : Skopje
Поени : 15519
Registration date : 2009-07-27

Вратете се на почетокот Go down

od edna prijatelka i fala i mnogu super ste samo taka

Пишување by ane2 on 31.07.09 14:52

The Administrator напиша:Dali bese po preporaka na nekoja prijatelka?
Mozebi preku google?
Ili na nekoj drug nacin?
Pisete ni kako doznavte za forumot...

ane2
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 42
Локација : skopje
Поени : 16162
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by makresanska on 31.07.09 14:55

prebaruvajki na net raboti za bremenost naletav na ova i bez razmisluvanje se prijaviv i sega nemozam bez nea ni eden den.
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 17575
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Vale74 on 31.07.09 16:16

Пребарувајќи правосмукалки на нет, ми ја отвори темата од форумов.
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 16200
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by jasmina,mina on 31.07.09 16:39

makresanska напиша:prebaruvajki na net raboti za bremenost naletav na ova i bez razmisluvanje se prijaviv i sega nemozam bez nea ni eden den.
исто и јас само пребарував работи за бебето на нет и одев на едн друг српски сајт.Тука се зачленив точно пред една година а почнав да пишувам подоцнаИ не го давам овој портал за било кој друг српски,хрватски итнн Мене ми е одличен многу лесно се наоѓаат темите,во гореспоменатите сајтови има хаос од теми,некако овој нашиов ми е многу убаво оргазнизиран.И вистина мислам дека порталот е одличен,ако не се вклучам еден ден ми се гледа како вечност! flower

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 18584
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by TheSofani on 31.07.09 19:04

Zdravo na site.Jas slucajno naletav na ovaa strana,mnogu me zainteresira i super e. flower

TheSofani
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 16
Age : 39
Локација : PRILEP
Расположение : moze i podobro
Поени : 15502
Registration date : 2009-07-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by EckaGj on 03.08.09 16:25

Totalno stanav zavisna od ovoj forum veke 1 mesec.Celosno se pronajdov.Za mnogu raboti doznav tuka,pa so casovi sedam i citam.Fala na site za ovoj forum
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 37
Локација : Скопје
Поени : 15909
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by dacistam on 03.08.09 23:55

Искрено, барав дуг форум и случајно налетав на овој и од тогаш, секој ден го посетувам и отварам... Ми помогна за многу работи, посебно за моето малечко бебебнце, а и струлните совњти ме воовдушевуваат. Супер!

dacistam
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 57
Age : 34
Локација : makedonija
Расположение : veselo
Поени : 15589
Registration date : 2009-07-21

http://cvetoviiprikazni.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Марина Стојановска on 06.08.09 0:45

Барајќи игротека за прослава на роденден

Марина Стојановска
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 15437
Registration date : 2009-08-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Gordana Natovska on 11.08.09 13:38

јас го најдов случајно форумов и многу ми се допадна затоа решив да бидам и јас член на овој форум кој многу ми е од помош кога се работи за мојата керкичка
avatar
Gordana Natovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 256
Age : 34
Локација : Veles
Поени : 16047
Registration date : 2009-05-16

Вратете се на почетокот Go down

kako doznavte za forumot

Пишување by angelovska on 17.08.09 7:58

Sestra mi mi kaza za forumot... I navistina super ste, ima se sto me interesira ... flower

angelovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 15379
Registration date : 2009-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by mirjana1000 on 19.08.09 22:54

bidejki rabotam zivotno osiguruvanje, barajki podatoci za taa tema, naidov na ovoj forum, konkretno za vasite mislenja okolu detskoto stedenje.
forumov e odlicen!

mirjana1000
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 15366
Registration date : 2009-08-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by winnie the pooh on 19.08.09 22:57

vo toj period ostanav bremena i si barav informacii vo vrska so bremenosr i sl, i taka
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 34
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 17555
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Vesna Bonevska on 24.08.09 13:24

Za forumot roditeli i deca doznav preku google,me interesirase nesto vo vrska so zdravjeto na moite deca,i vidov deka postoi vakov forum kade clenovite koi imale ist ili slicen problem,debatiraat i mozat da ti pomognat sosvoite sugestii i soveti.
avatar
Vesna Bonevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 4
Age : 42
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 15346
Registration date : 2009-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by emilija nestorova on 24.08.09 13:28

I jas isto kako Vesna,sama si doznav,mn mi e milo sto postoi vakvo nesto,stvarno ubava rabota.Bravo za organizatorie i doktorite koi neumorno gi davaat svoite soveti,posebno za Dr Lide-vistinski drugar,ne samo lekar.
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 37
Локација : Veles
Поени : 17285
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Elfride on 01.09.09 0:47

Slučajno.

Elfride
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 7
Age : 47
Локација : Slovenija
Поени : 15312
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by mamacaci on 01.09.09 19:37

od koleska

mamacaci
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 45
Локација : Kichevo
Поени : 15310
Registration date : 2009-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by ance on 06.09.09 21:32

за форумот дознав од мојата сестра која исто така е член дора
avatar
ance
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 132
Age : 28
Локација : domce
Расположение : mamurno
Поени : 15374
Registration date : 2009-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Kat on 07.09.09 9:26

Случајно барав нешто за трајна епилација и ми го отвори форумот сега сум само овде кога сум слободна.А прво многу се мислев дали да се зачленам ,скептик сум во ова зачленувањево на интернет ,ама не зажалив.
avatar
Kat
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 237
Age : 47
Локација : povece na rabota otkolku doma
Расположение : pozitivno
Поени : 15647
Registration date : 2009-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by desi4ka on 07.09.09 23:56

slucajno doznav barajki nesto na net
avatar
desi4ka
Редовен посетител
Редовен посетител

Male
Број на мислења : 122
Age : 45
Локација : Gevgelija
Поени : 15348
Registration date : 2009-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот