Родители и деца

Како дознавте за форумот Родители и деца?

Страна 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Lidija Angelevska on 29.10.08 20:30

drugarka mi mi go dade forumot
avatar
Lidija Angelevska
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 103
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 17744
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by marina_m on 30.10.08 11:10

jas doznav preku email i mnogu mi se dopadna i vednas se zacleniv
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18199
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by sunset on 30.10.08 11:24

Barajki sajtovi za dieti preku google go najdov i ovoj forum i mnogu mi se dopadna
avatar
sunset
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 556
Age : 41
Локација : mkd
Поени : 18001
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by olich85 on 01.11.08 18:44

здраво јас сум Оливер мн е добар форумот. Инаку мене жената ми ми го препорача
avatar
olich85
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 7
Age : 32
Локација : Bitola
Расположение : gooood
Поени : 17745
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Sister on 01.11.08 18:51

bebeto na avatarot mi e poznato.Ako ne e tajna pod koj nik se krie zena ti?
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 18419
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by SonjuS* on 01.11.08 18:54

I mene mi e poznato...ama ne mozam da se setam koj nick go koristese ovoj avatar... Very Happy
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 18711
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by olich85 on 01.11.08 18:55

macush88 и имате поз. од неа
avatar
olich85
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 7
Age : 32
Локација : Bitola
Расположение : gooood
Поени : 17745
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by olich85 on 01.11.08 18:56

сликата е иста само мојата е црно бела а нејзината во боја
avatar
olich85
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 7
Age : 32
Локација : Bitola
Расположение : gooood
Поени : 17745
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by SonjuS* on 01.11.08 18:56

Fala..pozd od site za macush...
sega mi tekna...
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 18711
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Ane on 01.11.08 18:58

dobre ni dojde. se nadevam ke imame poveke tatkovci zainteresirani za forumov i za site dilemi koi gi nosi roditelstvoto Smile

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 19664
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Sister on 01.11.08 18:58

i mene mi tekna sega.
pozdrav za site.
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 18419
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Dadi on 01.11.08 19:08

Јас колку што се сеќавам најдов линк на друг форум, во некоја дискусија за бременост и прво го испрочитав форумов од почеток до крај (горе-долу), и се осеќав ко воајер некој, вие си терате муабет а јас одвај чекам нешто ново да прочитам. Потоа си се зачленив. Ете така. Smile)
avatar
Dadi
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 48
Age : 37
Локација : Скопје
Поени : 18225
Registration date : 2008-07-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by iki25 on 02.11.08 21:33

Jas go doznav forumot po preporaka od snaskata

iki25
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : vedro
Поени : 17730
Registration date : 2008-11-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by aneta23 on 02.11.08 22:02

jas barav na google za edni vaginaletki od kantarion i mi izleze forumov,pocnav da citam i mi stana mnogu interesno,od togas nemozam da se otkacam od forumov,epten e super.
avatar
aneta23
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 170
Age : 38
Локација : chicago,usa
Поени : 17770
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by zoc on 02.11.08 22:04

јас од гугл
avatar
zoc
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 106
Age : 31
Локација : домааа
Расположение : секогаш супер
Поени : 17771
Registration date : 2008-10-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Brane on 03.11.08 11:56

Zdravo, jas barav podatoci, za bremenost n google i slucajno mi se otvori strana od forumot mi se dopadna sto e na makedonski, sto se druzat i si davaat podrska site posetiteli. Super e forumot pozdravce

Brane
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 119
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : i taka i taka
Поени : 17723
Registration date : 2008-10-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Mama Ane on 06.11.08 14:00

Барав телефон на Др. Жаклина од Гинекологија и на гугл покрај другото го даде и форумов. Порано читав еден хрватски, не ни знаев дека постои ваков и кај нас. Супер е...
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20061
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by jasmina i ace on 13.11.08 15:21

i jas prebaruvav niz hrvatskite forumi sobirav informacii za neplodnosta koga OOOPPSSSSSSSSSSS MAKEDONSKI FORUM
avatar
jasmina i ace
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 558
Age : 34
Локација : bitola
Расположение : promenlivo
Поени : 17948
Registration date : 2008-10-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Irena.m on 16.11.08 3:00

за овој форум дознав слу~ајно преку гоогле

Irena.m
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 36
Локација : skopje
Поени : 17660
Registration date : 2008-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by рипче on 17.11.08 0:36

Барав информации за новите-старите албуми од животинско царство...и ве најдов, се надевам ќе се дружиме. Smile
avatar
рипче
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 60
Age : 37
Локација : skopje
Поени : 17657
Registration date : 2008-11-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by tanja_simon on 18.11.08 19:01

Uste koga bev trudna so jatrvami gi gitavme mislenjata na mnogu majki i mi stana interesna stranicata i resiv da se logiram i razmenuvam mislenja so mnogu majki.vo sekoj slucaj super,pozrav : :geek:

tanja_simon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 204
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : e sega me pogodi...
Поени : 17763
Registration date : 2008-11-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by persa on 22.11.08 13:30

Јас барав нешто за ортопед и ми се појави форумов. Почнав да читам и многу ми се допадна. Баш ми е криво што порано не сум го пронашла. Има стварно супер теми, иако сеуште не сум видела се.

persa
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 24
Age : 39
Локација : sk
Поени : 17684
Registration date : 2008-11-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by kokice on 27.11.08 13:42

И јас исто барав нешто за ортопед и се појави форумов. Многу ми е мило што и кај нас имаме вакво нешто.
avatar
kokice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 186
Age : 39
Локација : skopje
Поени : 17663
Registration date : 2008-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by sneze on 27.11.08 13:43

Барајќи разни информации на google
avatar
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2129
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : ок
Поени : 18449
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by sanja-ve on 27.11.08 13:44

preku google barav informacii za maticni kletki i se pojavi forumov i bas se iznenadiv
avatar
sanja-ve
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 365
Age : 32
Локација : veles
Расположение : odlicno
Поени : 17715
Registration date : 2008-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како дознавте за форумот Родители и деца?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот