Родители и деца

Подарок за роденден и крштевка

Go down

Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Kiki on 24.10.08 21:44

дајте идеја за интересен подарок за девојче за прв роденден и крштевка
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19743
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by vecki on 24.10.08 23:35

mozes tocace so racka
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20860
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Kikic on 24.10.08 23:41

Jas imam kupuvano motor BARBIE na akumulator ima do kaj 3000-3500 moze da se najde na plasticarskata ulica
avatar
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2003
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 19205
Registration date : 2008-09-29

http://www.glatkovdizajn.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Emi on 24.10.08 23:56

ама кај ќе ги вози сега??
тоа за догодина ќе и ги чуваат.
блиски ти се??
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by bella* on 26.10.08 23:50

Скафандер
avatar
bella*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 699
Age : 36
Локација : Skopje
Поени : 19233
Registration date : 2008-06-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by hormonce on 26.10.08 23:54

Јас скоро купував за прв роденден на машко дете, многу убав златен крст (жолто и бело злато) и една голема логичка играчка.
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18983
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Kiki on 29.10.08 19:52

fala vo mnogu, interesni predlozi
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19743
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Misticia on 29.10.08 19:56

јас сега правев за симона крштевка и роденден и добивме еден куп подароци сите се супер
она што сакав да и го купам го нема па сега ќе и го купиме со татко и тоа е нишалка собна незнам кај да ја барам во скопје
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19233
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Kiki on 29.10.08 20:00

kaj plasticarite ima, okolu 1800 denari e
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19743
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by vecki on 29.10.08 20:02

ima i za 1500 denari vo plasticarite pred nedela dena gledav
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20860
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Misticia on 29.10.08 20:04

фала струга беа 2000 летоска ама таму се е поскапо
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19233
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by maci on 14.08.09 22:23

najubav poklon e parriii
avatar
maci
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 359
Age : 32
Локација : mk
Расположение : super i se nadevame na podobro
Поени : 18516
Registration date : 2008-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by DijanaP on 10.12.09 8:02

Na 20-ti sum na krstevka, i na bebusot so decko mi mu kupivme tocace od tie sto se so racka i nastresnica i postelnina.Mozam da vi kazam deka epten mi se dopagaat tocacinjava.

E sega uste nesto da ve prasam, na denot na krestevkata na majkata i tatkoto se nosi li nesto: vino,blago,cveke?
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17771
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by lela on 10.12.09 9:11

Jas kolku sto znam ne se nosi e sega ako sakas ti da im dades kupi im vino za tatkoto a buket za majkata i dosta e,sepak toa e eden znak na vnimanie.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21637
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by beti.liz on 10.12.09 9:14

DijanaP напиша:Na 20-ti sum na krstevka, i na bebusot so decko mi mu kupivme tocace od tie sto se so racka i nastresnica i postelnina.Mozam da vi kazam deka epten mi se dopagaat tocacinjava.

E sega uste nesto da ve prasam, na denot na krestevkata na majkata i tatkoto se nosi li nesto: vino,blago,cveke?
Znam deka na moite krstevki lugjeto nosea blago.Koj torta koj bombonjerce ...
avatar
beti.liz
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 843
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 18001
Registration date : 2009-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Подарок за роденден и крштевка

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот