Родители и деца

Рак и тумор модерни болести?!

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by macush on 09.02.09 15:30

Vesna ti posakuvam mnogu sreka,ke vidis deka se ke bide ok.Samo bidi smirena i ne se plasi.

macush
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 978
Age : 37
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 15483
Registration date : 2008-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Mama Ane on 09.02.09 15:33

И јас ја пуштам цела среќа и без паники се ќе биде добро Smile

Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 17511
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Freya on 09.02.09 15:43

i jas ti pustam sreka vesne i da ne obavestis koga ke se vratis.So Gospod napred i se ke bide vo red

Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 16025
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Monika on 09.02.09 15:51

Весна, со лесно и со среќа ама ти не си за оваа тема.....не дај боже некој да биде

Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 16348
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Juni08_Andrea on 09.02.09 16:00

Zenski fala vi,Monika dobro velis,ne sum za ovaa tema i nedaj boze nikoj i nikogas da nema ,vo ovaa tema.Ali posto snimanjeto e za toa ,pa neznaev kade na drugo mesto da pisam.Inaku znam deka nemam nisto. Ali moram sve ova da go pominam i da bidam mirna na dusata.

Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 40
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 16894
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Juni08_Andrea on 10.02.09 6:09

Bev,i sve e vo red,nemam nisto.Mi rekoja po 5 god.povtorno da odam na snimanje.Ne bese nisto strasno,i togas nema da se plasam kako sega.
Kolku se samo fini vrabotenite.Andrea ja zede edna od sestrite i ja pocuva dodeka mm dojde da zborni so doktorot.
Pobrzo zavrsivme ,nego sto mislevme.
Fala vi na podrskata,ve sakam site!!!

Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 40
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 16894
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by BaMbYnA on 10.02.09 6:27

odlicno vesne se sto se sredilo ko sto treba i ko sto rece ti ne daj boze nekoj da pisuva na vakvi temi ..... cuvaj go zdravjeto....... ti posakuvam se najubavo

BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 32
Локација : Melbourne
Поени : 16161
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Vesnicka on 10.02.09 20:53

Super sto projde bar da ne mislis.

Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 32
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 15927
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by danielaval on 10.02.09 21:11

Весна добро е тоа што си отишла на лекар барем нема да се сомневаш ќе знаеш на што си и ме радува добрата вест

danielaval
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 369
Age : 33
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 15209
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by verce on 10.02.09 21:16

Vesne mnogu se mislev za tebe cel den koga ke se setev bas mi e milo sto se e kako treba.Sreken den e za site denes Smile

verce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1392
Age : 31
Локација : Imperija Kocani :)
Расположение : super
Поени : 16965
Registration date : 2008-02-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Juni08_Andrea on 10.02.09 22:00

Fala vi zenski sto mislevte na mene,fala bogu sve e vo red.Kako sto se veli ni na dusanot da ne mu pozelis toa.Bidete site zdravi,zivi i sekogas nasmeani.

Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 40
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 16894
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by vecki on 10.02.09 22:53

milo mi e sto nema nisto i daj boze nikogas da nema

vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 37
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 17565
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by macush on 10.02.09 23:02

Bravo vesne,odlicni vesti.Milo mi e sto se e super.

macush
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 978
Age : 37
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 15483
Registration date : 2008-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Kikic on 10.02.09 23:04

Super Vesne bas me izraduva ovaa vest :cool!: :cool!: :cool!: :cool!:

Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2003
Age : 35
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 15910
Registration date : 2008-09-29

http://www.glatkovdizajn.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Damjana on 10.02.09 23:22

Odlicno. Vcera procitav za kontrolata i bas nekolku pati denes pomisliv sto napravi. Sega uzivaj so tm i vasata kuklicka.

Damjana
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1409
Age : 45
Локација : tuka sum...
Расположение : haos
Поени : 15809
Registration date : 2008-12-07

http://fotki.com/damjana

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by hormonce on 11.02.09 7:18

Добро е,сега чини раат!Smile Барем ке ти биде спокојна душата,да не те мачи психата.Баш ми е мило што ти помогнале и за Андреа,а секако и кај тебе што се поминало со лесно и добар резулатат,Весна! :kis heart:

hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 15688
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Emi on 11.02.09 10:10

Весна мило ми што испадна како што треба

Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 33
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 17901
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Ilince on 11.02.09 10:11

Dobro e Vesne disi polesno [/u]

Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 32
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 16238
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by lela on 11.02.09 10:12

Bas ubavo Vesne sega uzivajsi

lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 44
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 18342
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Monika on 11.02.09 10:22

Барво Весна, мило ми е што се е во ред. И ајде бегај од оваа тема

Monika
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1728
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 16348
Registration date : 2008-07-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Natalija on 11.02.09 10:30

Milo mi e Vesna sto se dobro se zavrsilo, iako jas ne znaev sto se sluvuva, ne sum ja otvorila temava od strav. I mene me ceka edna proverka za koja nikako ne se resavam. Kaj i da e moram da proveram do kade e moeto tumurce na crniot drob. Ah ne daj Boze nikoj da pominuva niz ovie nezivesnosti so ovie bolesti.

Natalija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1160
Age : 35
Локација : istocno od rajot
Расположение : nestrplivo
Поени : 15897
Registration date : 2008-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by nikolina008 on 11.02.09 10:51

Навистина темева е страшна, Јуни08_Андреа мило ми е што е се во ред, навистина се радувам за тебе, а Наталија ти немој да чекаш ако треба да правиш контрола побрзо.Се надевам дека и ти ке не израдуваш со добра вест.

nikolina008
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 310
Age : 33
Локација : nekade
Расположение : podobro
Поени : 15450
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Natalija on 11.02.09 10:54

Nikolina008 znam deka ne treba da se ceka, ama covek nekako se zalazuva deka se e vo red dodeka uste ednas ne mu potrvdat. Ako mi ja potvrdat dijagnozata ili uste mi recat deka raste togas ne znam kako bi ziveela so toa sonzanie. Nikoj da ne go minuva ovoj pat.

Natalija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1160
Age : 35
Локација : istocno od rajot
Расположение : nestrplivo
Поени : 15897
Registration date : 2008-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by nikolina008 on 11.02.09 11:03

Го знам тој страв, затоа ти велам да не чекаш.
Лично не сум го почувствувала на мене но мајка ми ја оперираа пред неколку години и знам дека јас минав низ вистински пекол а нејзе како и било...Најдобронамерно ти пишав да не чекаш. И најискрено се надевам дека се ке биде во ред.

nikolina008
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 310
Age : 33
Локација : nekade
Расположение : podobro
Поени : 15450
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by avanturistka on 11.02.09 16:03

vesna super vest,sega uzivaj.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 38
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 16015
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Рак и тумор модерни болести?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот