Родители и деца

Машина за миење садови

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Машина за миење садови

Пишување by Kate77 on 27.09.08 19:11

Продавам поволно машина за садови НЕО за 4 особи користена само 2 месеца,меѓутоа сега имам нов распоред на кујната па немам каде да ја ставам.Цената е 100 евра,за други информации пишете на форумов па ќе се договориме.
avatar
Kate77
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 101
Age : 40
Локација : Скопје
Поени : 17086
Registration date : 2008-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Машина за миење садови

Пишување by delfin76 on 04.03.09 14:43

imas slika da stavis od masinata? ili slikaj pa pusti ja da ja vidam ako moze
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 17515
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Машина за миење садови

Пишување by sonja colakova on 15.04.09 19:13

Кажи ги димензиите да видиме дали ќе се вклопи во нашите кујни.
avatar
sonja colakova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 577
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : љубопитно
Поени : 17108
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Машина за миење садови

Пишување by butterfly on 18.09.09 15:40

Продавам машина за миење садови QUADRO за 8 особи.Машината е нова многу малку користена.Ја продавам поради тоа што од Австрија ми донесоа нова за 12 особи.Цената е 150 е.Доколку некој е заинтересиран ќе ставам и слика
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 33
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 16528
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Машина за миење садови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот