Родители и деца

Чај за слабеење

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Ance-J on 14.12.08 22:50

nieden caj za slabenje ne smeat da go koristat doilki.
avatar
Ance-J
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 665
Age : 36
Локација : doma
Расположение : добро е
Поени : 18243
Registration date : 2008-09-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Bela on 14.12.08 22:53

Фала лепо, сурово ама вистина.
avatar
Bela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 526
Age : 39
Локација : skopje
Поени : 17677
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by vecki on 14.12.08 22:54

Bela напиша:Дај кажете некој чај што смеат да го користат доилки.
mislam deka doilka ne treba da koristi nikakvi caevi ili bilo kakvi dieti ima vreme za slabeenje na prvo mesto se bebinjata zosto da ti oslabi mlekoto a i so samoto doenje mnogu zeni namaluvaat kilaza
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20095
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by avanturistka on 14.12.08 22:57

Bela напиша:Фала лепо, сурово ама вистина.
lele me iznasmea.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 18545
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by avanturistka on 14.12.08 22:58

Bela напиша:Фала лепо, сурово ама вистина.
lele me iznasmea.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 18545
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Bela on 14.12.08 23:02

Авантуристка мило ми е
avatar
Bela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 526
Age : 39
Локација : skopje
Поени : 17677
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by taci on 16.12.08 14:50

А дали 3елен чај помага за слабеење, и дали можат да го пијат мајки доилки?

Филип има 4 годинки, Ангелче има 4 месеци.
avatar
taci
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 589
Age : 39
Локација : во близнина на Скопје
Расположение : Супеееееееееееер:))
Поени : 17650
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by naivnna on 17.12.08 15:37

zelen caj pomaga za slabeenje jas go imav vo edna dieta
avatar
naivnna
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 433
Age : 35
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 17714
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by taci on 17.12.08 15:48

Јас многу го пијам и насабајле и навечер и напладне,а не држам диета, го дојам малиот.


Филип има 4 години Ангелче има 4 месеци.
avatar
taci
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 589
Age : 39
Локација : во близнина на Скопје
Расположение : Супеееееееееееер:))
Поени : 17650
Registration date : 2008-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by mac@ on 27.12.08 13:17

a mislam deka imal efekt od matija paunovski toj cajot.ima probano nekoj?
avatar
mac@
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 160
Age : 28
Локација : Doma
Расположение : KOGA,KAKO
Поени : 18131
Registration date : 2008-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by emkaaaaa on 14.01.09 14:49

a kolu pari e kirkolina 4aj i dali nekoj znae dali go ima vo veles?

emkaaaaa
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 1
Age : 28
Локација : veles
Поени : 17345
Registration date : 2009-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by vecki on 14.01.09 14:51

a imate li probano so kafe za slabeenje go ima vo zegin 350d samo neznam koja gramaza e
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20095
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by sneze on 14.01.09 15:00

vecki напиша:a imate li probano so kafe za slabeenje go ima vo zegin 350d samo neznam koja gramaza e

јас го имам пробано само за вкус ми го дадоа . инаку е убаво како нес топло има вкус . Во кутијата иам само 12 кесички и треба две до три кафиња на ден да се испијат. ПА малку скапо е !!
avatar
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2129
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : ок
Поени : 18429
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by sneze on 14.01.09 15:50

во кутијата има само 12 кесички онакви како што се продаваат обичните нес.
avatar
sneze
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2129
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : ок
Поени : 18429
Registration date : 2008-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by ivana_in love on 14.01.09 17:50

za 4 dena 350 den,a kolku denovi se pie od kafeto?Uspeal nekoj da namali nekoe kilo ili?pozz
avatar
ivana_in love
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 181
Age : 32
Локација : te
Расположение : vo iscekuvanje...
Поени : 17599
Registration date : 2008-11-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by david4ence on 17.01.09 18:13

a ke se najde li nekoj dobar i da mi dade e-mail adresa za da mozam da iskontaktiram nekako?Zainteresiran sum mnogu vo vrska so KIRKOLINA caj a nemozam da go najdam ovde kaj nas nikade go nema ni vo aptekite ni vo supermatketite...aj ve molam neka pise nekoj.... : flower

david4ence
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 2
Age : 28
Локација : makedonija
Поени : 17330
Registration date : 2009-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Lana on 17.01.09 18:31

www.kirkapharma.com

eve ti link ... ,a ako nema nikade kaj nas ... javete se ke vi nosam ja od tuka ..
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19153
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by david4ence on 17.01.09 18:45

ajdeeeeeeeeeeeeeeee neka pise nekoooooooooooooooooooj :boks:

david4ence
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 2
Age : 28
Локација : makedonija
Поени : 17330
Registration date : 2009-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Bela on 23.01.09 12:23

Јас почнав да го пијам Кирколината, па ке видам што ефект ке има на мене.
avatar
Bela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 526
Age : 39
Локација : skopje
Поени : 17677
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Lana on 23.01.09 12:54

david4ence напиша:od Veles...?

Prati mi tuka PP pa ke se dogovorime ...
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19153
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by ZZ on 28.01.09 18:18

ja svake zime dobijem par kilograma, to je tako od kako znam za sebe, pa ih skinem kad dodje proleće..ali ove zime se nisam ugojila jer svakodnevno popijem jednu, do dve šolje Kirkoline, a jedem količinski kao i svake zime..

eto, valjda ima neko dejstvo..
avatar
ZZ
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 528
Age : 47
Локација : Srem
Расположение : :-))))
Поени : 19489
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Freya on 28.01.09 20:44

i jas od vcera pak pocnav so kirkolinata i pijam minimum po 3 solji dnevno, znam deka ke ima rezultat oti minatiot pat imase, otkako go potrosiv ne mozev da go najdam niz marketite oti samo so ke dojde odma go trosat i go poracuvav od skopje po edna prijatelka os super tinex.
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 18555
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by avanturistka on 01.02.09 20:47

freya kako ti odi so cajot,ima rezultati?

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 18545
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by avanturistka on 01.02.09 20:51

Bela напиша:Јас почнав да го пијам Кирколината, па ке видам што ефект ке има на мене.
ne ja dois veke bela?
a ima rezultati od cajov so go pies

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 18545
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Freya on 01.02.09 20:59

avanturistka напиша:freya kako ti odi so cajot,ima rezultati?

ima avanturistka, ne ni sumnjav deka ke ima oti vtor pat go pijam, eve bas sega momenatlno go pijam Smile toplo go preporacuvam na site Very Happy
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 18555
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чај за слабеење

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот