Родители и деца

Бебешка столица - прашања и дилеми

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: Бебешка столица - прашања и дилеми

Пишување by Emilija on 11.12.09 21:31

Слуз...нешто со цревцата. Син ми имаше нетолранција на кравјото млеко јас што го пиев па столицата му беше слузава и од време на време со црвени крвави нишки. Само од себе помина. Се среди. Мислам дека сега за сега немаш потреба за паничење и да се впуштате во испитувања. Немојте сега по доктори да се влечете.
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19709
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бебешка столица - прашања и дилеми

Пишување by zvoncica on 12.12.09 8:50

И јас мислам дека е нетолеранција на кравјото млеко...маж ми и скоро цела негова фамилија го имаат тој проблем, па се само на соино млеко. можда и бебчето наследило нешто такво фала ви на одговорите!
avatar
zvoncica
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 21
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : летно!
Поени : 17194
Registration date : 2009-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бебешка столица - прашања и дилеми

Пишување by Emilija on 12.12.09 9:13

Додека напредува немаш потреба да се загрижуваш. Е ако не напредува како што треба тогаш почнете со испитувања. Сега за сега биди мирна. И знаеш дека има од каде да наследи, не си шокирана.
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19709
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бебешка столица - прашања и дилеми

Пишување by Sara on 14.12.09 11:32

Нас ни се изгуби зелената столица ама сега пак ми е чудна како жолто-портокалова со лигавица, што ли значи сега ова?
avatar
Sara
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1006
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : среќно :-):-):-)
Поени : 19154
Registration date : 2008-11-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бебешка столица - прашања и дилеми

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот